Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównego Księgowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Mikołów, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Zostań częścią międzynarodowej firmy, która jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki, posiadającej znaczący udział w rynku!

Nie zwlekaj, aplikuj!

Zastępca Głównego KsięgowegoNumer ref.: /732/11/2021/ŻG/108228

zadania

  • księgi rachunkowe
  • księgowość
  • sprawy podatkowe
  • ubezpieczenia
  • zgodność z przepisami prawnymi, podatkowymi i procedurami SE
  • przedstawianie sytuacji majątkowej i finansowej spółki, wyniku finansowego, rentowności
  • sprawozdańnia finansowe

oczekujemy

  • wyksztłcenie wyższe
  • minimum 5 lat doświadczenia w księgowości
  • znajomość przepisów prawnych z zakresu: finanse, podatki, rachunkowość
  • znajomość języka angielskiego
  • koncentracja na kliencie i jakości
  • poczucie odpowiedzialności
  • dokładność oraz rzetelność
  • znajomość lokalnych i międzynarodowych standardów rachunkowości

oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie
  • szansa na intensywny rozwój
  • szkolenie wprowadzające
  • specjalne szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
  • szeroki wybór benefitów
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne