Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Zastępca Głównego Księgowego

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów zakupowych, sprzedażowych, magazynowych i wyciągów bankowych

  • rozliczanie i sporządzenie deklaracji VAT, CIT, podatku u źródła

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i bieżących analiz, uzgodnienia sald

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne)

  • znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych

  • 3-letnie doświadczenie w księgowości

  • umiejętność sporządzania plików JPK

  • wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów

  • doświadczenie w branży budowlanej lub deweloperskiej (mile widziane)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • udział w szkoleniach

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy