Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównego Księgowego

HRK S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży wydobywczej zlokalizowanej w Tarnowie opolskim.

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi;

  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym;

  • Prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń finansowych;

  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej, sporządzanie deklaracji podatkowych i prawidłowe rozliczenia podatków;

  • Współpraca z innymi działami organizacji oraz Centralą;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, Urzędami Skarbowymi, klientami i dostawcami;

  • Analiza oraz usprawnianie procesów i procedur księgowych i podatkowych;

  • Weryfikacja poprawności procesów w zakresie obiegu dokumentacji księgowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość;

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych;

  • Mile widziana znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości;

  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności: Excel);

  • Mile widziana znajomość programu SAP ERP.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • Bogaty pakiet socjalny.

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy