Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Goldman Recruitment

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – wiodącej spółki z branży usług komunalnych, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji księgowej oraz podatkowej wg. polskiej ustawy o rachunkowości,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych,

  • bieżąca analiza i monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym instytucjami finansowymi, audytorami, urzędem skarbowym,

  • wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - np. Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,

  • minimum. 2 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,

  • praktyczna znajomość polskiej ustawy o rachunkowości,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność, dobra samoorganizacja pracy, rzetelność.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport).

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy