Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego księgowego – Samodzielna Księgowa

BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.

Stary Rynek 76

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Głównym Księgowym

  • sporządzanie deklaracji VAT,VAT UE, Intrastat

  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych

  • kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • rozwiązywanie, w porozumieniu z Głównym Księgowym, wszelkich problemów podatkowych oraz księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (preferowane ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • doświadczenie w pracy w księgowości w zakresie pełnej księgowości minimum 5 lat

  • doświadczenie pracy w firmie handlowej

  • znajomość praktyczna prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • znajomość zagadnień z zakresu kadrowo-płacowego

  • znajomość sprawozdawczości do GUS

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • sprawna organizacja swojej pracy, odpowiedzialność za terminową realizację zadań

  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatnie do posiadanych kwalifikacji

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.