Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego / Samodzielny księgowy

DRIMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zapisów księgowych pod względem zgodności z przepisami podatkowymi oraz ustawą o rachunkowości,

  • współpraca z Głównym Księgowym przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

  • wspieranie współpracy z bankami, NBP, ZUS, GUS,

  • monitorowanie zmian zachodzących w zakresie polityki rachunkowości i innych aktów księgowych,

  • dokonywanie uzgodnień wybranych kont Księgi Głównej,

  • aktywny udział w zamknięciu miesiąca, zamknięciu roku i badaniu biegłego rewidenta,

  • udział i przygotowanie do badania ksiąg oraz sprawozdań finansowych spółki przez Biegłego Rewidenta,

  • udział w kierowaniu i ocena pracy działu finansowo-księgowego,

  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,

  • obsługa systemu bankowości elektronicznej,

  • weryfikacja i kontrola zgodności dokumentów sprzedaży i zakupu,

  • rozliczanie inwentaryzacji,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

Nasze wymagania

  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, podatki),

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

  • znajomość zasad inwentaryzowania majątku,

  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i magazynowej,

  • biegła znajomość obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej,

  • orientacja na wyniki,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność zarządzania personelem,

  • rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, uczciwość.

Mile widziane

  • znajomość programu SAP Business One oraz R2 Środki Trwałe

To oferujemy

  • pracę w pełnym energii i zapału zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwości awansu i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy),

  • konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat zajmująca się dystrybucją produktów spożywczych do sektora detalicznego i gastronomicznego, współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydata do naszego oddziału w Rzeszowie na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego - Samodzielny księgowy

Przewiń do profilu firmy