Zastępca Głównego Księgowego

MIRBUD S.A.O firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z MSR/ MSSF,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz sprawozdań dla GUS,
  • bieżąca analiza kont rozrachunkowych i potwierdzeń sald oraz sporządzanie dokumentacji rozrachunkowej z dostawcami,
  • ewidencja majątku trwałego i naliczanie amortyzacji,
  • sprawdzanie i kontrolowanie rozrachunków firmy,
  • przygotowywanie danych na potrzeby raportów wewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane: finanse i rachunkowość,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność raportowania, planowania i analitycznego myślenia,
  • samodzielność, komunikatywność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać z adnotacją w tytule: Z-ca głównego księgowego.

wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy