Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

Equilibrium Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola merytoryczna nad procesami księgowymi i ich zgodnością z procedurami obowiązującymi w firmie;

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów;

  • odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji podatkowej (PIT, CIT, VAT, GUS);

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i bilansu;

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i PKPiR;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS);

  • merytoryczne wsparcie, organizacja i kontrola pracy działu księgowości.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego;

  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;

  • biegła obsługa komputera: programów finansowo-księgowych (CDN Optima), Płatnik, pakietu MS Office;

  • samodzielność w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i dokumentacji spółek;

  • umiejętność organizacji i zarządzania pracą zespołu;

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe;

  • terminowość i odpowiedzialność;

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Przejrzyste zasady:

• umowa o pracę;

• czterdziestogodzinny tydzień pracy;

• terminowe wypłaty;

• wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom;

• możliwość pracy na część etatu (także w oparciu o B2B).

Komfortowe miejsce pracy:

• estetyczne i przestronne biuro, z dużym tarasem, położone w ścisłym centrum Krakowa;

• parking na ulicy przy budynku, przystanki tramwajowe nieopodal;

• dziedziniec wewnętrzny wyposażony w stojaki dla rowerów;

• bliskie sąsiedztwo stacji rowerów miejskich (Stradom, ul. Dietla);

• zaplecze socjalne wyposażone m.in. w lodówkę, mikrofalę i ekspres do kawy;

• młody i przyjacielski zespół;

• stały dostęp do materiałów dydaktycznych, w tym wydawnictw podatkowych w wersji papierowej i elektronicznej.

Bonusy:

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

• cykliczne spotkania integracyjne jak np. kręgle lub bilard

• dofinansowanie do kierunkowych studiów podyplomowych lub kursów;

• dofinansowanie do okularów;

• premie uznaniowe;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Equilibrium Sp. z o.o.

Firma Equilibrium Sp. z o.o., której biuro rachunkowe mieści się w Krakowie (31-039) przy ul. Dietla 50, założyło 10 lat temu dwoje wspólników. Oprócz oczywistego celu gospodarczego, przyświecał im cel drugi, nie mniej ważny. Stworzyć firmę inną od tych, w których dotąd pracowali. Opartą na szacunku do pracownika i wzajemnym zaufaniu. Firmę, w której problemy rozwiązywane są wspólnie i na której funkcjonowanie każdy pracownik ma wpływ.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę, za pomocą przycisku Aplikuj.