Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

BYŚ-WOJCIECH BYŚKINIEWICZO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza rozrachunków, uzgadnianie sald kont księgowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • przygotowywanie danych do sprawozdań podatkowych, finansowych, statystycznych

  • przygotowywanie plików JPK_V7, sprawdzanie poprawności danych w zakresie rozliczania podatku VAT

  • analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych

  • księgowanie faktur

  • udział w pracach związanych z zamknięciem okresów sprawozdawczych

  • księgowanie i rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych i poza UE

  • ścisła współpraca z Głównym Księgowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale księgowym min. 5 lat na stanowisku z-ca głównej księgowej lub 10 lat na stanowisku samodzielnej księgowej,

  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych (PDOF, PDOP, VAT), bilansowych dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Pracy,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP, dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP Business One,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office ( zwłaszcza Excel)

To oferujemy

  • pracę na terenie dzielnicy Bielany przy ul. Wólczyńskiej 249,

  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki pracy,

  • umowę o pracę,

  • systematyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • szkolenie wprowadzające na stanowisko,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • wynagrodzenie ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej (wysokość uzależniona od doświadczenia),

  • ubezpieczenie dodatkowe na preferencyjnych warunkach.

BYŚ-WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

BYŚ zajmuje się zbieraniem i zagospodarowaniem odpadów – więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie www.bys.pl.

Przewiń do profilu firmy