Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Idea Money S.A.

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i usprawnianiu istniejącej polityki rachunkowości oraz systemu obiegu dokumentacji,

  • współtworzenie procedur księgowych zgodnych z ustawą o rachunkowości,

  • sporządzanie sprawozdania finansowego,

  • nadzór nad uzgadnianiem kont bilansowych,

  • obsługę audytu zewnętrznego,

  • sporządzanie VDEK VAT,

  • kontakt i obsługę instytucji publicznych,

  • nadzór i przygotowywanie płatności ,

  • sporządzanie sprawozdawczości GUS i NBP,

  • wsparcie Głównego księgowego w pracy operacyjnej.

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wycenione w oparciu o dane rynkowe.

  • Dodatkowo półroczny system premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • i wynikami Spółki.

  • Możliwość pracy w trybie Home Office.

  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ZFŚS