Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Loginex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalno-rachunkowa zapisów w księgach zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Odpowiednie kwalifikowanie zdarzeń handlowych i finansowych,

  • Nadzór nad kompletnością zapisów, analiza kont księgowych, uzgadnianie kont rozliczeniowych i rozrachunkowych

  • Zamykanie okresów sprawozdawczych zgodnie z polityką firmy,

  • Odpowiedzialność za poprawność deklaracji podatkowych VAT,

  • Sprawozdawczość zarządcza,

  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, współpraca z biegłym rewidentem,

  • Współpraca z instytucjami finansowymi,

  • Prowadzenie zespołu księgowego firmy, dbałość o sprawne funkcjonowanie działu oraz kompetencje pracowników,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości.

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego – minimum 2 lata.

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel.

  • Znajomość systemu księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem.

  • Samodzielność, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;

  • Współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Atrakcyjne benefity;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Przewiń do profilu firmy