Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

DECAR - Koncesjoner RENAULT i DACIAO firmie

  • Modlińska 154B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

DECAR - Koncesjoner RENAULT i DACIA

Modlińska 154B

Warszawa

Firma DECAR Sp. z o.o. związana z marką RENAULT od 1992 roku, a marką DACIA od 2005 roku.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny i zaangażowany zespół zapewnił ugruntowaną pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • udział w dekretowaniu dokumentów oraz ich kontrola poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej,
  • przygotowywanie dokumentacji i deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT, PCC, PFRON, ZUS,
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego,
  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,
  • współpraca z innymi osobami z działu jako wsparcie,
  • wsparcie głównego księgowego w zarządzaniu działem księgowym,

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania przepisów podatkowych (PIT, CIT i VAT, w tym w obrocie międzynarodowym), systemu ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości,
  • znajomość MS Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym,
  • praktyczna znajomość systemów klasy ERP (Symfonia mile widziana),
  • znajomość minimum jednego programu kadrowo-płacowego,
  • odpowiedzialność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • dokładność, systematyczność, terminowość.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dużej firmie,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne