Zastępca Głównego Księgowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk

    ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • nadzór nad Działem Księgowości,
    • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • nadzór nad składaniem niezbędnych deklaracji, sprawozdań i wymaganych zestawień oraz raportów do US, ZUS oraz pozostałych urzędów i instytucji,
    • aktualizacja polityki rachunkowości, planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
    • kontrola dokumentów księgowych,
    • nadzór nad księgowaniem dowodów księgowych i uzgadnianiem sald rozrachunków z kontrahentami,
    • nadzór nad prowadzeniem ewidencji ŚT i WNiP, projektów i różnego rodzaju umów,
    • nadzór nad przeprowadzaniem rocznej inwentaryzacji aktywów i pasywów,
    • nadzór nad  rozliczaniem płac,
    • współpraca z innymi działami Instytutu.

    WYMAGANIA:

    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym poziomie samodzielności w firmie z pełną księgowością,
    • biegła znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatku VAT, CIT, PIT, ustawy o rachunkowości,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność i terminowość,
    • mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe: finanse/rachunkowość
    • mile widziane znajomość obsługi oprogramowania Symfonia,
    • mile widziane doświadczenie w jednostkach naukowych

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w stałym zespole specjalistów,
    • przyjazną atmosferę pracy

    WYMAGANE DOKUMENTY:

    • CV
    • list motywacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk ul. Księcia Janusza 64, 01-452 Warszawa, w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1z dnia 4 maja 2016 r.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji.