Zastępca Głównego Księgowego

FINCAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w organizacji, koordynacji i nadzorze nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności Spółki

  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości

  • Przygotowywanie pełnych sprawozdań finansowych oraz okresowej sprawozdawczości wewnętrznej

  • Kalkulacja podatku CIT, VAT oraz składanie deklaracji do US

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi

  • Bezpośredni kontakt z zewnętrznymi instytucjami: US, GUS, NBP

  • Kontrola finansowa dokumentów oraz kontrola poprawności transakcji we współpracy z innymi działami Spółki

  • Udział w przygotowywaniu budżetu, planów dla przepływów pieniężnych i prognoz śródrocznych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość narzędzi księgowych - mile widziana znajomość Symfonii Finanse

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość naliczania płac i sporządzania deklaracji i raportów do ZUS i US

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku Zastępcy/Samodzielnego Księgowego - mile widziane doświadczenie w branży finansowej

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne - mile widziane certyfikaty poświadczające znajomość zagadnień finansowych

To oferujemy

  • Stanie się częścią najszybciej rozwijającej się według Financial Times grupy finansowej w Europie

  • Możliwość pracy dla pracodawcy, który będzie Cię motywował, doceniał i dbał o Ciebie

  • Stymulująca i pełna wyzwań praca z możliwością wdrażania pomysłów i rekomendowania rozwiązań

  • Przyjazny i wspierający zespół, kultura organizacyjna sprzyjająca wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia oraz udział w ciekawych projektach

  • Benefity, w tym: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, imprezy integracyjne, program nagród za staż pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • owocowo-warzywne poniedziałki

  • nagroda jubileuszowa z okazji 5-lecia

  • dodatkowy urlop

  • prezenty z okazji stażu pracy

Istniejemy na polskim rynku od 2017 r. Jesteśmy instytucją finansową specjalizującą się w udzielaniu kredytów konsumenckich online. Jako część międzynarodowej grupy z sektora finansów oferujemy naszym pracownikom najlepsze standardy pracy oraz stabilizację zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego. Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku oraz stać się częścią zespołu jednego z najszybciej rozwijających się fintechów to zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i aplikowania.

Przewiń do profilu firmy