Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

QRQ Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowców 25, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QRQ Sp. z o.o.

Metalowców 25

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ra-chunkowości oraz przepisami prawa podatkowego

  • organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi, podatkowy-mi i finansowymi aspektami działalności spółki

  • zapewnienie kompletności, prawidłowości i terminowości sprawozdawczości podatkowej w zakresie podatków CIT i VAT

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych dla potrzeb sprawozdawczości zarządczej

  • przygotowywanie i analiza przepływów finansowych

  • nadzór nad prawidłowym rozliczeniem podatkowym VAT, CIT, PIT

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi

  • raportowanie do Zarządu spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – studia o profilu ekonomicznym, finansowym, rachunkowym

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości, przygotowywaniu planu kont

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • bardzo dobrą znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

QRQ Sp. z o.o. tworzy interdyscyplinarny zespół ekspertów specjalizujących się w obszarach prowadzenia i rozliczania projektów unijnych, prawa, rachunkowości i podatków, kontrolingu inwestycyjnego, operacyjnego, produkcyjnego i projektowego, zarządzania personelem, tworzenia i wdrażania produktów autorskich, a także budowaniem organizacji od zera. Stawiamy na technologię i wsparcie biznesu przez docenionych specjalistów. Dzielimy się doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy