Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

neonet s.a.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • koordynacja procesu zamknięcia okresów sprawozdawczych (zamknięcie miesiąca, zamknięcie roku)

  • odpowiedzialność za księgi pomocnicze: środki trwałe, rozrachunki, gospodarkę magazynową

  • zapewnienie odpowiedniej jakości i wydajności w zarządzanym procesie księgowym

  • zarządzanie zespołem, w tym m.in. dbałość o rozwój kompetencji zespołu, budowanie motywacji, organizowanie pracy zespołu oraz aktywne wsparcie zespołu w codziennej pracy

  • raportowanie do Głównego Księgowego.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze pełnej księgowości

  • wykształcenia wyższe (atutem będzie wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • doświadczenie w przygotowaniu deklaracji podatkowych w zakresie CIT i JPK

  • wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość systemów klasy ERP (mile widziana znajomość programu XL - Comarch),

  • bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel,

  • podejście nastawione na automatyzację procesów księgowych

  • dyspozycyjność i zadaniowość w odpowiedzialnym podejściu do obowiązków

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy