Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównego Księgowego

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem;

  • nadzór nad powierzonymi obszarami i zadaniami działu księgowości;

  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i doradcami zewnętrznymi;

  • współpraca z innymi działami w firmie;

  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki;

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, w przedsiębiorstwie, którego obroty przekraczają 30 mln zł;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

  • znajomość systemów klasy ERP w zakresie raportowania danych;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport);

  • pakiety medyczne, ubezpieczeniowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie