Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

Cargounit Sp. z o.o.

  • Szkocka 5, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Szkocka 5

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z MSR/MSSF

  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych według MSSF

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, WHT, etc.)

  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, Intrastat)

  • współpraca z organami podatkowymi, audytorami i instytucjami zewnętrznymi

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • zarządzanie płatnościami

  • zarządzanie procesami księgowymi

  • przygotowywanie raportów oraz bieżących analiz księgowych

  • bieżąca analiza zapisów księgowych, uzgadnianie obrotów i sald na kontach oraz rozrachunków z kontrahentami,

  • prowadzenie i nadzorowanie procesu zamykania miesięcznych i rocznych okresów sprawozdawczych

  • ścisła współpraca z Zarządem

  • wsparcie merytoryczne pozostałych działów Spółki

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości, w tym 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku (Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, MSSF/MSR oraz prawa podatkowego

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie, terminowość, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova365

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • doświadczenie we współpracy z audytorami, doradcami podatkowymi, instytucjami państwowymi

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • premię regulaminową

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • zajęcia z doskonalenia języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

CARGOUNIT jest wiodącą firmą aktywną w obszarze wynajmu lokomotyw w Europie Środkowej.

W ofercie CARGOUNIT znajduje się 185 lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz elektryczne zespoły trakcyjne do obsługi przewozów pasażerskich.

Przewiń do profilu firmy