Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Citronex I Sp. z o.o.

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,

  • tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów,

  • nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,

  • prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • nadzór nad realizacją płatności oraz rozliczaniem rozrachunków,

  • współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • nadzór nad ewidencją środków trwałych.

Podział czasu pracy
100%

Miejsce pracy - Zgorzelec

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości i kontrolingu,

  • co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości lub na stanowisku zastępcy głównego księgowego,

  • biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków,

  • znajomość i doświadczenie w obsłudze programu FK Symfonia oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy,

  • umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do dojazdów bądź relokacji, miejsce pracy w Zgorzelcu.

To oferujemy

  • pracę w nieustannie rozwijającej się firmie działającej na skalę międzynarodową,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do dotychczasowego doświadczenia oraz kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • premia za polecenia pracownicze,

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, kartę OK System – dofinansowanie do zajęć sportowych, rekreacyjnych, siłowni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • profesjonalne wdrożenie

  • stabilne zatrudnienie UoP

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premia za polecenia pracownicze

CITRONEX I Sp. z o.o jest jednym z największych w Polsce importerów bananów pod marką Yellow, które codziennie dostarczamy do największych sieci sklepów w Polsce i Europie. Nasze nowoczesne dojrzewalnie zlokalizowane są w Zgorzelcu, Pruszczu Gdańskim, rumuńskim Timisoarze i Bukareszcie oraz wkrótce także w węgierskim Budapeszcie. Rocznie importujemy około 18 milionów kartonów bananów.

Od 2011 roku dynamicznie rozwijamy produkcję oraz sprzedaż pomidorów. Obecnie jesteśmy numerem jeden w Polsce. Nasze nowoczesne szklarnie znajdują się w Siechnicach (PPO Siechnice) koło Wrocławia oraz w Bogatyni (Polskie Pomidory S.A.), wkrótce również w Ryczywole, koło Kozienic.

Przewiń do profilu firmy