Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Technika

Remondis Sanitech Poznań Spółka z o.o.

  • Górecka 104, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Górecka 104

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad pracami konserwacyjnymi, remontowymi i bieżącymi naprawami

  • udział w odbiorach robót

  • nadzór nad eksploatacją i konserwacją instalacji i urządzeń energetycznych, cieplnych i mechanicznych

  • rozliczanie mediów, kontrola faktur

  • udział w planowaniu prac remontowych i inwestycyjnych, inicjowanie nowych rozwiązań

  • prowadzenie dokumentacji obiektu zgodnie z przepisami prawa

  • koordynacja i nadzór nad pracami specjalistycznymi w obiekcie

  • współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia technicznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: wyższe lub średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa budowlanego

  • uprawnienia zawodowe SEP

  • kreatywność, decyzyjność, analityczne podejście do zadań

  • umiejętność współpracy w grupie i wspólnego rozwiązywania problemów

  • obsługa komputera – Pakiet MS Office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku zarządzającym w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w branży

  • szkolenia i profesjonalne wsparcie w ramach Grupy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pakiet socjalny

REMONDIS świadczy usługi dla ponad 30 milionów mieszkańców w 33 krajach świata.

Dysponuje siecią 800 własnych instalacji, zatrudnia 32 000 pracowników.

Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

REMONDIS działa w Polsce już od 1992 roku! Obecnie posiada oddziały w 47 miastach na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie zbiórki, transportu sortowania i sortowania wszelkiego rodzaju odpadów, elektrorecyklingu, oczyszczania dróg oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Przewiń do profilu firmy