Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Technologa

ZIEL-BRUK MAKAREWICZ sp. z o.o.

Lubuska 28

Płoty (pow. zielonogórski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością gotowego wyrobu;

  • wdrażanie i optymalizacja receptur mieszanek betonowych;

  • nadzór procesu technologicznego produkcji wyrobów betonowych (wibroprasowanych);

  • nadzór nad Zakładową Kontrolą Produkcji (ZKP);

  • wdrożenie opracowanej technologii oraz kontrola stosowania założonych parametrów;

  • opiniowanie i obsługa reklamacji klientów;

  • zamawianie surowców;

  • nadzór nad próbami technologicznymi produkowanych wyrobów oraz nowych wyrobów;

  • nadzór nad badaniem surowców i wyrobów gotowych w laboratorium zakładowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne związane z budownictwem, technologią betonu;

  • umiejętność wykonywania i nadzorowania badań wyrobów betonowych oraz surowców;

  • perfekcyjna organizacja czasu pracy własnej;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa procesu produkcyjnego będzie mile widziane;

  • wysoka samodyscyplina;

  • mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania betonu oraz nadzoru jakościowego;

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji;

  • znajomość branży oraz produktów;

  • zorientowanie na cele;

  • zaangażowanie i umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;

  • system szkoleń pozwalający stale rozwijać swoje umiejętności;

  • dużą samodzielność w realizacji zadań;

  • pracę w dynamicznym zespole;

  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego;

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie zorientowanej na innowacyjność;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne również od wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Ewentualne pytania prosimy kierować pod numer telefonu + 48 68 35 38 900.