Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

Hub.tech S.A.

Jakóba Hechlińskiego 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac i nadzór nad sporządzaniem przygotowaniem, raportowaniem deklaracji VAT i innych deklaracji podatkowych

  • kontrola kont i prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych

  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów księgowych

  • ewidencja tworzonych rezerw, odpisów aktualizujących, list płac, środków trwałych i innych zdarzeń związanych z działalnością inwestycyjną i finansową Spółki

  • przygotowanie dokumentacji cen transferowych we współpracy z doradztwem podatkowym

  • monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy

  • udział w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych według ustawy o rachunkowości oraz wg MSSF

  • współudział w pracach związanych z badaniem sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami, przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego

  • wsparcie Głównej Księgowej w rozwiązywaniu bieżących kwestii związanych z pracą działu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; mile widziane w grupie kapitałowej

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • umiejętność organizowania oraz planowania pracy własnej i zespołu

  • dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

  • znajomość COMARCH ERP XL

To oferujemy

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie

  • umowa o pracę na pełen etat

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne