Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej - FMCG / Produkcja

LEGANCEO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, czołowej firmy produkcyjnej / FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej.

Firmę naszego Klienta tworzą ambitni ludzie mający dużo zaangażowania oraz tworzący przyjazną atmosferę pracy.

Siedziba firmy znajduje się na pograniczu województw dolnośląskiego i wielkopolskiego oraz w Warszawie, dlatego poszukujemy kandydatów pracujących zdalnie i mieszkających w jednym z tych trzech województw. Jeśli jest możliwość pracy w miejscu pracy, w nowoczesnym biurze, również jest taka możliwość.

Twoje zadania:

  • Wsparcie Głównego Księgowego w bieżących zadaniach i zarządzania działem księgowym (4-5 osób)
  • Koordynacja zapewnienia prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych w grupie
  • Przygotowanie sprawozdań jednostkowych oraz procesy związane z zamknięciem miesiąca
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (m.in VAT, CIT) w spółkach z o.o., spółkach komandytowych
  • Aktywny udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Implementacja i kontrola przepisów podatkowych w grupie
  • Raportowanie GUS, NBP
  • Monitorowanie i kontrola pracy w dziale oraz nadzór nad księgowymi aspektami działalności grupy
  • Kontakt z urzędami (US, GUS, NBP, Banki)
  • Przegląd kont księgowych
  • Znajomość przepisów podatku akcyzowego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracach związanych z audytami zewnętrznymi będzie dodatkowym atutem

O Tobie:

  • Umiejętność lub potencjał do zarządzania zespołem ludzkim
  • Wykształcenie finansowe kierunkowe – preferowane wyższe o specjalizacji rachunkowość, finanse
  • Doświadczenie na stanowisku Z-ca lub Głównego Księgowego (w biznesie lub biurze rachunkowym; idealnie branża produkcja)
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (preferowany SAP)
  • Znajomość MS Excel,
  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju zawodowego,
  • Pozytywne podejście do pracy, nastawienie na współpracę, elastyczność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w branży przechodzącej innowacyjność
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w dużej firmie branży FMCG
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Świetny zespół i przełożony
  • Bogate świadczenia pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne