Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca głównej księgowej

"BEST ADVICE" sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, kontrola poprawności księgowań, weryfikacja sald;

  • kontrola prawidłowości ewidencji księgowej w zakresie zgodności z prawem bilansowym oraz podatkowym;

  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz VAT, sporządzanie dokumentacji podatkowej, przygotowywanie deklaracji podatkowych;

  • koordynacja pracy oraz wsparcie pracowników działu księgowości w wykonywaniu bieżących obowiązków;

  • udział w optymalizacji pracy służb księgowych przedsiębiorstwa, wdrażanie usprawnień;

  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych, współpraca z audytorem;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnej pracy w zakresie obsługi spółek w ramach pełnej księgowości;

  • zdolności analityczne oraz umiejętność praktycznego stosowania prawa podatkowego i bilansowego w tym w zakresie rozliczeń członków grup kapitałowych;

  • doświadczenie w sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o rachunkowości oraz krajowymi standardami rachunkowości;

  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości przedsiębiorstwa z branży hotelarskiej;

  • wykształcenie kierunkowe ekonomiczne;

  • znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności MS Excel;

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima będzie ważnym dodatkowym atutem;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;

  • rzetelność, sumienność, dobra organizacji pracy.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się spółce;

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • adekwatne wynagrodzenie uwzględniające zaangażowanie w pracę;

  • szkolenia i możliwość awansu zawodowego na najwyższe stanowiska kierownicze w spółce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Best Advice Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się szeroko pojętym doradztwem gospodarczym i obsługą firm. Świadczymy pełny wachlarz usług doradczych i wspierających prowadzenie działalności dla przedsiębiorców.