Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

DEPENBROCK POLSKA SP. ZO.O. SP.K.

Platynowa 5

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w kilkuosobowym dziale księgowości pod nadzorem Głównej Księgowej

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów

  • Terminowe przetwarzanie dokumentacji oraz przygotowanie płatności zgodnie z procedurami

  • Weryfikacja i kontrola sald należności i zobowiązań handlowych, monitorowanie terminowych zapłat

  • Udział w opracowywaniu sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu, raportów statystycznych, deklaracji podatkowych, raportów i analiz do banków

  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa oraz podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowości, preferowana branża produkcyjna, budowlana

  • Wykształcenie wyższe: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Terminowość i odpowiedzialność

  • Dobra znajomość MS Word, MS Excel

  • Znajomość programów księgowych

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Prezenty okazjonalne dla pracowników

  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe kierunki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Premie uznaniowe

  • Możliwość przystąpienia do programu zajęć sportowych, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Więcej informacji na stronie: www.depenbrock.pl

Przewiń do profilu firmy