Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównej Księgowej

Spring Professional Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

W związku z rozwojem firmy nasz Klient z branży produkcyjnej- jeden z największych producentów armatury sanitarnej w Europie- poszukuje Zastępcy Głównej Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie prawą ręką Głównej Księgowej i wsparciem dla zespołu w codziennych obowiązkach.

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Konsolidacja Sprawozdań finansowych wg MSSF

  • Koordynowanie prac i nadzór nad sporządzaniem, przygotowaniem, raportowaniem deklaracji podatkowych.

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, przygotowanie zmian do wprowadzenia nowych wymagań w spółce

  • Przygotowywanie materiałów do czynności sprawdzających i kontroli podatkowych.

  • Kontrola kont i prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych

  • Ewidencja tworzonych rezerw, odpisów aktualizujących, list płac, środków trwałych

  • Aktualizacja majątkowych polis ubezpieczeniowych, przygotowanie danych, koordynacja i kontakt z ubezpieczycielem.

  • Weryfikacja umów handlowych i exportowych pod kątem podatkowym i księgowym.

  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych we współpracy z doradztwem podatkowym.

  • Raportowanie giełdowe – obsługa systemu ESPI w zakresie raportów okresowych.

  • Współpraca z Działem Controlingu Grupy, Audytorami, Doradcą Podatkowym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w grupie kapitałowej z udziałem spółek zagranicznych.

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.

  • Bardzo dobra znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel

  • Umiejętność organizowania oraz planowania pracy własnej i zespołu

  • Terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Pracodawca oferuje

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Rabat na produkty firmowe

  • Pracę hybrydową (do 10 dni w miesiącu możliwość pracy z domu)

  • Dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku

  • Dodatek urlopowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • premia rozliczana półrocznie

  • możliwość pracy hybrydowej

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Przewiń do profilu firmy