Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

DAKRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów kosztowych;

  • nadzór nad ewidencją księgową stanów magazynowych;

  • wsparcie przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego i niektórych sprawozdań do GUS/NBP;

  • udział w przygotowywaniu okresowych raportów i informacji zarządczej;

  • wsparcie dla głównego księgowego przy rozliczeniach produkcyjnych;

  • współpraca z audytorem;

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej księgowej w firmie produkcyjnej;

  • doświadczenie w pracy z systemem Comarch XL;

  • bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność partnerskiej współpracy z pozostałymi działami firmy;

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • sumienność i skrupulatność;

  • mile widziane kursy SKWP;

  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, ale nie jest to warunek konieczny

  • mile widziana znajomość angielskiego

  • mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnych przychodach;

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia roczna;

  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

  • dofinansowanie do nauki angielskiego i szkoleń zawodowych;

  • premie świąteczne;

  • kawa firmowa;

  • parking dla pracowników