Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

PPMB Niemce S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie obsługi rachunkowej i księgowej dla Firm wchodzących w skład Grupy Spółek – zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • uzgadnianie i analizowanie kont rozrachunkowych,

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych i rezerw,

  • uzgadnianie stanów magazynowych w programie handlowym z ewidencją księgową,

  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,

  • wyliczanie i odprowadzanie należnych podatków (VAT, PIT, PCC),

  • przygotowywanie analiz, sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów i ich archiwizacji w powierzonych do obsługi podmiotach,

  • współudział w doskonaleniu i opracowywaniu procesów księgowych i podatkowych w dedykowanych Spółkach w ramach Grupy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowany kierunek finanse i rachunkowość,

  • dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,

  • dobra znajomość zasad rachunkowości,

  • kompetencje do prowadzenia obsługi księgowej i rachunkowej firmy o profilu produkcyjnym oraz dystrybucyjnym,

  • 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę,

  • solidne, zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie - składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • współudział w rozwoju wiodącej firmy,

  • kompleksowe wyposażenie stanowiska w narzędzia pracy,

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • interesujące zadania zawodowe,

  • dobrą atmosferę pracy w zagranym zespole współpracowników,

  • bony na święta oraz dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00 – 15.00

PPMB Niemce S.A. – polska grupa kapitałowa w skład, której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, a także stolarki aluminiowej, betonu towarowego oraz mebli. Rozwijamy swoją działalność również w zakresie usług projektowych, deweloperskich, wykończeniowych, fotowoltaicznych, wydawniczych czy badań genetycznych.

Miejsce pracy: Niemce k. Lublina

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.