Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

MedivetO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać Głównego Księgowego w bieżących zadaniach, kontroli i zarządzaniu Działem Księgowym

  • Koordynować prawidłowe i terminowe zamknięcie okresów księgowych w grupie

  • Wspierać przygotowanie sprawozdań finansowych – jednostkowych i skonsolidowanych

  • Monitorować zmiany w przepisach,

  • Wspierać zespół księgowy w pełnym zakresie księgowości

  • Dekretować dokumenty księgowe

  • Przeprowadzać analizę kont i kontrolę poprawności zapisów księgowych

  • Przygotowywać i sporządzać deklaracje podatkowe oraz sprawozdania na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Przygotowywać raporty do NBP, GUS

  • Współpracować z audytem i instytucjami zewnętrznymi

  • Kierować pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – wyższe o specjalizacji rachunkowość, finanse

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny

  • Doświadczenie na stanowisku zastępcy lub Głównego Księgowego

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego

  • Dobrą znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Doświadczenie w pracach związanych z audytami zewnętrznymi

  • Prowadzenie pełnej księgowości w Spółkach międzynarodowych

  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP

  • Znasz system operacyjny SAP

  • Jesteś otwarta na wyzwania i masz chęć rozwoju zawodowego

  • Masz pozytywne podejście do pracy, nastawienie na współpracę, elastyczność w działaniu

  • Jesteś samodzielna, skrupulatna oraz proaktywna w działaniach

  • Jesteś liderem w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dofinansowanie do urlopu

  • półroczny system premiowy

  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia

  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • szkolenia

  • dofinansowanie do kursów językowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Projekt "Spełniamy Twoje marzenia" :)

Medivet

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie pod Poznaniem jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych. Na rynku polskim działamy od ponad 25 lat i jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu weterynaryjnego Covetrus, który zatrudnia ponad 7000 pracowników na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy