Oferta pracy

Zastępca Głównej Księgowej

POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" S.A.

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca i zastępstwo Głównej księgowej spółki,

  • Sporządzanie wymaganych raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Staż pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów podatkowych,

  • Znajomość zasad Rachunkowości,

  • Dodatkowy atutem jest znajomość problematyki rozliczeń handlu detalicznego ( sklepy).

Mile widziane

  • Znajomość problematyki ZPCHR (Zakład Pracy Chronionej).

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowy,

  • Możliwość skorzystania z benefitów sportowych oraz ubezpieczenia grupowego,

  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy,

  • Udział w licznych wycieczkach i imprezach firmowych.

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych ’Nasz Sklep’, która istnieje na rynku od 2000 roku.

W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8

Więcej o Nas: www.nasz-sklep.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające nasze oczekiwania zapraszamy do przesyłania CV.

Nie czekaj - zgłoś się do nas już dziś - odmień swoją karierę zawodową!

Nadesłanych ofert nie zwracamy.