Oferta pracy

Zastępca Głównej Księgowej - Samodzielny/a Księgowy/a

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

  • Postępu 6, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Postępu 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości Spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego dokonywania operacji księgowych

  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Kontrola kont i prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych

  • Monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach podatkowych, identyfikowanie problemów podatkowych,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, plików JPK)

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS/NBP

  • Współpraca z audytorami, bankami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (tj. ZUS, GUS)

  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych

  • Tworzenie zestawień, analiz, raportów

  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych we współpracy z doradztwem podatkowym

  • Wsparcie Głównej Księgowej w rozwiązywaniu bieżących kwestii związanych z pracą działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku; mile widziane w grupie kapitałowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • Umiejętność organizowania oraz planowania pracy własnej i zespołu

  • Gotowość do szybkiej nauki i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Język angielskim pozwalający na komunikację - mile widziany

  • Dobra znajomość MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,

  • naukę języka angielskiego,

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • przyjazną atmosferę współpracy,

  • stabilną pracę w ambitnym, rozwijającym się zespole,

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,

  • benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie.

  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci m.in. dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Przewiń do profilu firmy