Oferta pracy

Zastępca Głównej Księgowej

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego

  • Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi, podatkowymi i finansowymi aspektami działalności spółki

  • Zapewnienie kompletności, prawidłowości i terminowości sprawozdawczości podatkowej w zakresie podatków CIT, VAT

  • Kontrola pod względem formalnym i rachunkowym wszelkich dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych

  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych dla potrzeb sprawozdawczości zarządczej

  • Śledzenie zmian w przepisach i ich bieżąca implementacja w dokumentach Spółki

  • Obsługa rachunkowo-finansowa firmy w zakresie weryfikacji, obsługi oraz realizowania płatności

  • Kompleksowa obsługa kadr i płac

  • Raportowanie do Zarządu spółki

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości i kontrolingu

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych CIT i VAT

  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

  • Doświadczenie oraz umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy

  • Znajomość systemu Enova

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność

  • Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dużą samodzielność w działaniu

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: laptop, telefon

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w renomowanej, rozwijającej się spółce

  • Przyjazną atmosferę pracy