Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównej Księgowej

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych (m.in.: OT, LT, inwentaryzacja, przeszacowanie);

  • Kontrola faktur inwestycyjnych;

  • Rozliczanie inwestycji;

  • Ustalanie stawek amortyzacji;

  • Przygotowywanie bilansów, rachunku zysku i strat oraz sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie z wytycznymi Zarządu;

  • Kontrola kosztów pośrednich i bezpośrednich;

  • Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań oraz kontrola płynności finansowej;

  • Sporządzanie deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS i NBP;

  • Udział w miesięcznych inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • Praktycznego doświadczenia w zakresie pełnej księgowości - min. 3 lata w przygotowywaniu sprawozdań finansowych;

  • Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (m. in.: Excel);

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie;

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe, składowania i dodatkowe przy obsłudze ładunków masowych oraz płynnych chemicznych (metanol). Zarządzany przez nas magazyn czasowego składowania obejmuje zarówno place składowe przy nabrzeżu KRA-1, jak i zbiorniki składowe metanolu. W naszej pracy ważna jest otwartość i elastyczność, która pozwala odpowiednio dostosować zakres świadczonych przez nas usług dla potrzeb naszych klientów. Naszym atutem jest nowoczesność, innowacyjność oraz wykwalifikowana kadra, czuwająca nad prawidłowością wykonywanych operacji ładunkowych na każdym ich etapie.

Przewiń do profilu firmy