Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

Wagas S.A.O firmie

  • Świętojerska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wagas S.A.

Świętojerska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy;

  • wspieranie kluczowych decyzji dotyczących działalności firmy poprzez dostarczanie zarządowi aktualnej rzetelnej informacji o stanie finansowym firmy, odstępstwach od zaplanowanego budżetu, prognoz krótko-, średnio- i długoterminowych oraz spodziewanych zmianach w stosunku do wyznaczonych celów finansowych;

  • dbanie o zgodne z polityką firmy prowadzenie dokumentacji księgowej;

  • dostosowywanie systemu księgowego firmy do aktualnych wymogów prawnych;

  • stała analiza i ocena aktualnych wyników finansowych firmy w porównaniu z zamierzonymi celami pod kątem np. wielkości i wartości sprzedaży, wpływów od klientów, wyników w poszczególnych państwach, regionach, w których firma działa, wyników w odniesieniu do grup produktów, jak i poszczególnych produktów, kosztów zmiennych i stałych, kosztów nieplanowanych, zmian wartości walut etc.;

  • przeprowadzanie kontroli kosztów działalności firmy;

  • nadzorowanie prowadzenia rachunku kosztów i wyników, zysków i strat;

  • nadzorowanie raportów kwartalnych;

  • nadzorowanie tworzenia bilansu rocznego;

  • współpraca z audytorem zewnętrznym w trakcie corocznej kontroli;

  • przygotowanie rocznego sprawozdania budżetowego dla kierownictwa firmy oraz inne niestandardowe raporty na życzenie zarządu;

  • komunikacja z innymi działami, w celu zasygnalizowania problemów finansowych i sugerowanie ich rozwiązania.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w księgowości;

  • wykształcenie wyższe;

  • zdolności analityczne;

  • dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • przyjazną atmosferę pracy.

Wagas S.A.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim oraz Unii Europejskiej w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej. Rozwijamy się dynamicznie, osiągamy świetne wyniki i oferujemy wyzwania oraz stabilną przyszłość.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zatrudnienia oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy