Logo Pracuj.pl

Zastępca Głównej Księgowej

MAXI ZOOO firmie

MAXI ZOO

Wybrzeże Gdyńskie 6D

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz prowadzeniu ewidencji podatkowej: obliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich
  • Koordynowanie procesów: zamknięcia miesiąca (przygotowywanie poleceń księgowania, uzgodnień i raportów), zamknięcia kwartału ( przygotowywanie danych i raportów konsolidacyjnych do grupy), raportowania do urzędów i organów Państwowych (VAT/CIT/INTRASTAT/ GUS/NBP), płatności do dostawców oraz instytucji
  • Wsparcie w sporządzaniu Sprawozdania Finansowego oraz współpraca z audytorami
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi
  • Bieżąca analiza sald kont analitycznych i syntetycznych – praca na dużych ilościach danych
  • Wsparcie Zespołu w procesach: księgowania faktur zakupu towarów, prowadzenia ewidencji środków trwałych, wystawiania faktur sprzedaży, uzgadniania sprzedaży punktów handlowych, inwentaryzacji (Zapasy i ŚT)

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Zastępcy Głównej Księgowej / Samodzielnej Księgowej lub pochodnej
  • Praktyczna wiedza z CIT / VAT/ JPK (deklaracje i korekty deklaracji)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel i pracy na dużej ilości danych
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w pracy z centrum usług księgowych (jako pracownik lub klient)
  • Znajomość procesów Record to Report / Procure to Pay / Order to Cash
  • Doświadczenie w branży Retail (sprzedaż detaliczna)

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz otwartość na długotrwałą współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych
  • Dostęp do szkoleń i warsztatów
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i realizację ciekawych projektów
  • Realne możliwości awansu na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego w perspektywie najbliższych lat
  • Możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach tygodnia
  • Dodatkowy benefit za wolontariat na rzecz zwierząt
  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy
  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • praca z pupilem

Zacznij pracę w rozwijającej się firmie, wyślij już dziś lub pozostaw swoje CV w naszych sklepach.

* Nagroda Top For Dog 2021 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny

Maxi Zoo to największa sieć sklepów zoologicznych zajmująca pierwsze miejsce w Polsce i w Europie.

Nasi Pracownicy wypełniają misję Firmy i dokładają wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

W naszych sklepach oferujemy produkty dla zwierząt wysokiej jakości. NIE sprzedajemy zwierząt, ale nasi Klienci odwiedzają nas ze swoimi Pupilami.

Zastępca Głównej Księgowej, Wybrzeże Gdyńskie 6D, Żoliborz, Warszawa