Oferta pracy

Zastępca Głównej Księgowej

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy z sektora handlowego poszukuje Kandydatów na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego, który w okresie 2 lat otrzyma stanowisko Głównego Księgowego i przejmie zespół docelowo 10 osób.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • Nadzór nad pracą działu księgowości

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)

  • Rozliczanie transakcji WNT/WDT

  • Terminowe raportowanie zgodnie z grupowymi standardami

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki, organami podatkowymi oraz bankami

  • Bliska współpraca z kadrą managerską spółki

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie(Główny Księgowy / Zastępca Głównego Księgowego)

  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Doświadczenie w raportowaniu (znajomość Ustawy o Rachunkowości, doświadczenie w przygotowywaniu Sprawozdań Finansowych, raportów GUS F.01, DG1, DNUK)

  • Doświadczenie we współpracy z audytorami

  • Znajomość przepisów prawa gospodarczego i podatkowego

  • Doświadczenie we współpracy z managerami liniowymi spółki

  • Znajomość systemu MS Dynamics AX lub MS 365 - Warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excel

Pracodawca oferuje

  • Praca w spółce o rozpoznawalnej marce na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Bardzo dobra atmosfera pracy, niekorporacyjna

  • Lokalizacja - Okolice Dworca Zachodniego, al. Jerozolimskie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata