Oferta pracy

Zastępca Głównej Księgowej

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości Spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi,

  • Nadzór nad powierzonymi obszarami działu księgowości,

  • Koordynacja procesu miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych,

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość,

  • Współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi,

  • Współpraca z zespołami księgowymi w spółkach zależnych (7 spółek, w tym 6 spółek zagranicznych),

  • Sporządzanie raportów miesięcznych,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS/NBP,

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań,

  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółki,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo-finansowych,

  • Znajomość programu księgowego Microsoft Dynamics AX,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy zespołowej i delegowania zadań oraz organizacji pracy działu księgowo-finansowego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Staż pracy w branży usługowej będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy