Zastępca Głównej Księgowej

JOBHOUSE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłu kosmetycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zastępca Głównej Księgowej.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i rachunkowości spółki prawa handlowego

  • nadzór nad prawidłowym księgowaniem faktur sprzedaży

  • nadzór nad bieżącymi płatnościami

  • współpraca z Głównym Księgowym w zakresie przygotowywania i prowadzenia:

  • rozliczenia podatkowe VAT, CIT, PIT

  • sprawozdania dla celów statystycznych GUS i bilansu płatniczego NBP

  • płatności: roczne sprawozdania finansowe, procesy kadrowo-płacowe, zaległe płatności

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rachunkowości, sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, JPK, CIT i PIT

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • praktyczna znajomość Microsoft Office

  • umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja i komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość systemu księgowego Navision

Pracodawca oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • awans na wyższe stanowisko w ciągu 2 lat

  • pakiet świadczeń (prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na wypadek choroby krytycznej oraz dofinansowanie do aktywności fizycznej )

  • przyjazną i wspierającą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy