Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca głównej księgowej

LIDE sp. z o.o.

12 00014 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spółek firmy w Polsce, w tym:

  • przygotowanie rejestrów i deklaracji, zeznań i informacji podatkowych (NIP, CIT, VAT, itp.),

  • kontrola postępowań podatkowych przy współpracy doradców podatkowych,

  • aktualizacja polityki rachunkowości jednostek grupy,

  • prace związane z zamknięciem roku oraz sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • przygotowywanie raportów,

  • udział w pracach nad dostosowywaniem systemu / narzędzi finansowo-księgowych do zmieniających się wymogów prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (magisterskie),

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego,

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego obejmującego sporządzanie pełnych sprawozdań finansowych,

  • doświadczenie w zakresie sporządzania rozliczeń podatkowych jednostek gospodarczych, w tym działających transgranicznie,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2),

  • doświadczenie we wdrażaniu zmian w obszarze rachunkowości finansowej (w tym systemach ERP),

  • gotowość do pełnienia funkcji kierowniczej.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełen etat,

  • wynagrodzenie 12000 - 14000PLN oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna w Luxmed),

  • elastyczny czas pracy, dłuższy weekend od 12:30, piątek,

  • możliwośc pracy hybrydowej: 1 - 2 dni praca zdalna,

  • jasna ścieżka kariery zawodowej (awans na m.in. kierownika działu, głównego księgowego),

  • możliwośc rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach (zawodowych, językowych, itp.),

  • bezpłatny transport z Warszawy lub od stacji PKP Pruszków,

  • miejsce pracy: Pruszków