Logo Pracuj.pl

Zastępca głównej księgowej

LIDE sp. z o.o.O firmie

12 000–14 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spółek firmy w Polsce, w tym:
  • przygotowanie rejestrów i deklaracji, zeznań i informacji podatkowych (NIP, CIT, VAT, itp.),
  • kontrola postępowań podatkowych przy współpracy doradców podatkowych,
  • aktualizacja polityki rachunkowości jednostek grupy,
  • prace związane z zamknięciem roku oraz sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • przygotowywanie raportów,
  • udział w pracach nad dostosowywaniem systemu / narzędzi finansowo-księgowych do zmieniających się wymogów prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (magisterskie),
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego obejmującego sporządzanie pełnych sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w zakresie sporządzania rozliczeń podatkowych jednostek gospodarczych, w tym działających transgranicznie,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2),
  • doświadczenie we wdrażaniu zmian w obszarze rachunkowości finansowej (w tym systemach ERP),
  • gotowość do pełnienia funkcji kierowniczej.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełen etat,
  • wynagrodzenie 12000 - 14000PLN oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna w Luxmed),
  • elastyczny czas pracy, dłuższy weekend od 12:30, piątek,
  • możliwośc pracy hybrydowej: 1 - 2 dni praca zdalna,
  • jasna ścieżka kariery zawodowej (awans na m.in. kierownika działu, głównego księgowego),
  • możliwośc rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach (zawodowych, językowych, itp.),
  • bezpłatny transport z Warszawy lub od stacji PKP Pruszków,
  • miejsce pracy: Pruszków

Zastępca głównej księgowej, Warszawa