Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównej Księgowej

POINTWAY PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

9 00015 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 30

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Elastyczny niepełny etat i doskonała praca dla osoby na emeryturze (ale z wysoką znajomością oprogramowania w tym Excel), lub dłuższym urlopie macierzyńskim.

  • Weryfikacja księgowań klientów biura rachunkowego prowadzonych przez samodzielnych księgowych, sprawdzanie i zgłaszanie błędów do poprawy.

  • Księgowanie wybranych transakcji.

  • Pomoc przy zamknięciach miesiąca i roku.

  • Odpowiedzi na pytania podatkowe na poziomie wiedzy księgowej, lub ich wstępna ocena przed odesłaniem do doradcy podatkowego.

  • Odpowiedzialność za grupę klientów biura rachunkowego.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność (za Klientów biura rachunkowego).

  • Umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg handlowych i KPiR i weryfikacji dokonanych przez pracowników księgowań.

  • Umiejętności w zakresie oprogramowania biurowego (Excel koniecznie).

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Multisport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczność

  • Życiowe podejście szefa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Dynamicznie rozwijające się i nowoczesne biuro rachunkowe.

- Działamy w młodym zespole i super atmosferze

- Nasi pracownicy są naszymi partnerami i tak też są traktowani

- Dbamy o rozwój i ciągłe szkolenie pracowników (finansujemy szkolenia w Stowarzyszeniu Księgowych lub studia), chcemy abyście się rozwijali razem z nami

- Nie jesteśmy korporacją, mamy rodzinną atmosferę

- Doceniamy zaangażowanie i lojalność

- Kadra kierownicza posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku finansowym i kapitałowym, poparte odpowiednimi certyfikatami/egzaminami (ACCA, doktorat, liczne egzaminy Stowarzyszenia Księgowych) - można się wiele nauczyć

- Szybko awansujemy pracowników do bardziej odpowiedzialnych ról, jeśli tylko widzimy chęci podparte wiedzą merytoryczną

- Jesteśmy w pełni zautomatyzowani i używamy najlepszego systemu na rynku

- Szef jest fajny