Zastępca Głównej Księgowej

Nice To Fit You

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Współprowadzenie pełnej księgowości spółek z grupy zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o rachunkowości

  • Organizacja pracy działu i zarządzanie Zespołem Księgowości operacyjnej, a w szczególności - planowanie, koordynacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników (wsparcie merytoryczne)

  • Koordynacja, monitorowanie i nadzór nad aspektami działalności Spółek

  • Wsparcie Głównego Księgowego w sporządzaniu bilansu, rachunku wyników i sprawozdania z przepływów środków pieniężnych

  • Czynny udział w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych i deklaracji (CIT, VAT, JPK i inne)

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS, GUS, firmy audytorskie

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i bilansowych

  • Współtworzenie procesów, procedur i regulaminów obowiązujących w Spółce.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości lub na stanowisku zastępcy głównego księgowego

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości.

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań

  • Umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności

  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobrze skomunikowane biuro - Warszawa Mory (S8 Business Park)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji

  • Pełną wyzwań zawodowych pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, posiłki pracownicze).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • posiłki pracownicze

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 8 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy