Oferta pracy

Zastępca HR Managera

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków

  • udział w kreowaniu i prowadzeniu polityki personalnej zgodnej ze strategią firmy,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działań związanych z obszarem rekrutacji, rozwoju pracowników, employer brandingu,
  • wdrażanie zmian i usprawnień w procesach HR wewnątrz firmy,
  • merytoryczne wsparcie kadry zarządzającej oraz podległych pracowników z zakresu prawa pracy, podatków i przepisów ZUS,
  • przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
  • nadzór nad dokumentacją kadrowo - płacową i jej obiegiem,
  • przygotowanie dokumentacji dla instytucji zewnętrznych oraz udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne,
  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowo – płacowym na stanowisku kierowniczym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność ich wykorzystania w praktyce,
  • znajomość ustawy o związkach zawodowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  •  doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • stabilną pracą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy