Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Administracji Osiedla „Stegny Południe” ds. Technicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „ENERGETYKA”
       poszukuje:

    ZASTĘPCY KIEROWNIKA ADMINISTRACJI OSIEDLA „STEGNY POŁUDNIE” DS. TECHNICZNYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy
    • możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w organizacji o ponad 60-cio letniej tradycji
    • pracę pełną wyzwań
    • realizację wymagających i ambitnych projektów
    • przyjazną, rodzinną atmosferę

    Opis stanowiska, zakres odpowiedzialności:

    • bezpośredni nadzór nad obsługą techniczną największego i najnowocześniejszego w spółdzielni osiedla mieszkaniowego;
    • gospodarka nieruchomościami i optymalizacja kosztów eksploatacji, opracowywanie planów remontowych w zakresie rzeczowym i finansowym;
    • zarządzanie zespołem pracowników i współpraca z firmami świadczącymi usługi dla Osiedla;
    • reprezentowanie Administracji Osiedla przed mieszkańcami zarządzanego osiedla
    • współpraca z Radą Osiedla i Radami Domów-Nieruchomości

    Oczekujemy:

    • wysokich umiejętności komunikacyjnych
    • pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy
    • umiejętności budowania relacji
    • wykształcenia wyższego technicznego
    • stażu pracy min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • znajomości zagadnień spółdzielczości mieszkaniowej
    • posiadania licencji do zarządzania nieruchomościami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania w nieprzekraczalnym terminie do 5 kwietnia 2019 r.

    W swojej aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MSM Energetyka, ul. Zwierzyniecka 8A, 00-719 Warszawa na stanowisko "Zastępcy Kierownika Administracji Osiedla „Stegny Południe” ds. Technicznych”

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) informuje się, iż:

    1)     Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez MSM Energetyka,
    ul. Zwierzyniecka 8A, 00-719 Warszawa (zwanej dalej Spółdzielnią) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Zastępcy Kierownika Administracji Osiedla „Sielce” ds. technicznych, na podstawie art. Art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami) oraz wyrażonej przez Panią/Pana zgody w zakresie danych szerszym, niż wskazany w ww. przepisie prawa;

    2)     w Spółdzielni wyznaczony jest Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres Spółdzielni wskazany w pkt. 1;

    3)     dotyczące Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem sytuacji, gdy podanie takich danych wynikać będzie z obowiązujących przepisów prawa;

    4)     Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

    5)     Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2018 r.;

    6)     przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

    7)     przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem;

    8)     przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego;

    9)     podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne
    do udziału w procesie rekrutacji,

    decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane
    w sposób zautomatyzowany, a Pani/Pana dane nie będą profilowane.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.