Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Biura Obsługi Klienta

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą zespołu Biura Obsługi Klienta

  • Zapewnienie odpowiedniego standardu obsługi klienta oraz kontaktu z Klientem

  • Nadzór nad realizacją zleceń

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji z Klientem

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem

  • Reprezentowanie firmy przed podmiotami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie raportów dot. działalności Klienta

  • Wdrażanie usprawnień w ramach obsługi poszczególnych Klientów

  • Współpraca z innymi jednostkami Spółki

  • Zapewnienie sprawnej i efektywnej realizacji podległych procesów operacyjnych i ich kontrola i optymalizacja

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z transportem kontenerów (transport morski, drogowy, kolejowy lub intermodalny)

  • Nastawienie na cel z umiejętnością właściwego diagnozowania problemów i znajdywanie rozwiązań

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę paliwową

  • kartę Multisport

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Przewiń do profilu firmy