Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Biura Obsługi Klienta

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta
  • sporządzanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji sprzedażowej
  • wprowadzanie zamówień sprzedażowych do systemu
  • wystawianie korekt
  • aktualizacja danych w kartotekach i cennikach
  • wystawianie faktur korygujących
  • wsparcie Kierownika Biura Obsługi Klienta w zakresie organizacji pracy w BOK oraz merytorycznego nadzoru nad wykonaniem zadań przez pracowników Biura.
  • sporządzanie raportów dot. bieżącej realizacji zadań Biura Obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania dobrych relacji z klientem
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (MS Word, MS Excel) zintegrowanych systemów księgowo magazynowych, urządzeń biurowych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • dokładności, odpowiedzialności, zaangażowania

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, fundusz socjalny)
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Herbapol Lublin S.A.

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Zastępca Kierownika Biura Obsługi Klienta, Lublin