Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Biura Zarządu

TETOS SA

  • Aleja Niepodległości 2
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

TETOS SA

Aleja Niepodległości 2

Poznań

Od 25 lat działamy w branży edukacyjnej. Do naszego Biura Zarządu szukamy zorganizowanej i komunikatywnej osoby, która jednocześnie będzie brała udział w projektach wewnętrznych prowadzonych w Spółce.

Zadania:

  • obsługa organizacyjna i formalna posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej Spółki (m.in. przygotowywanie projektów dokumentów i ich archiwizacja, protokołowanie)
  • zapewnienie poprawności prawnej działań i decyzji podejmowanych przez Zarząd i Radę Nadzorczą Spółki
  • opracowywanie, aktualizowanie i archiwizowanie dokumentów wewnętrznych Spółki
  • prowadzenie projektów wewnętrznych w Spółce

W realizacji powierzonych zadań niezbędne są:

  • wyższe wykształcenie (preferowane z zakresu: prawo, administracji lub pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • umiejętność precyzyjnego formułowania myśli
  • bardzo dobra znajomość M365
  • umiejętność budowania wizerunku właściwego dla środowiska biznesowego
  • wysoka kultura osobista, otwartość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • system premiowy oparty o rzetelne zasady oceniania
  • dodatkowe dni wolne od pracy
  • pakiet edukacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne