Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca kierownika ds. controllingu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

Kontenerowa 27

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznego budżetu oraz raportowanie z jego wykonania

  • bieżąca kontrola i analiza danych finansowych, wyników oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI) wraz z ich wyznaczaniem

  • aktywna współpraca z Zarządem oraz innymi działami w firmie w celu dostarczania informacji niezbędnych do podejmowania decyzji

  • zarządzanie projektami z obszaru controllingu oraz udział w wewnętrznych projektach firmy

  • doskonalenie procesów, narzędzi i systemów w obszarze controllingu

  • tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur

  • nadzór i koordynowanie pracy zespołu oraz poszerzanie kompetencji jego członków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne)

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze controllingu lub analizy finansowej

  • znajomość narzędzi controllingowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wysoko rozwinięte zdolności analizy danych, ich prezentacji i interpretacji oraz wyciągania wniosków

  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu, własna inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • płaską strukturę i atmosferę daleką od korporacji

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • szansę rozwoju zawodowego

  • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 180 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Przewiń do profilu firmy