Oferta pracy

Zastępca Kierownika ds. Kadr i Płac

KS SPORT

  • Targowa 17, Malbork
    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

KS SPORT

Targowa 17

Malbork

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z kierownikiem działu, zastępowanie Kierownika Działu,

  • administrowanie aktami osobowymi naszych Pracowników,

  • przygotowywanie wzorów umów oraz dokumentów kadrowych, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo księgowym,

  • naliczenie płac i zapewnienie terminowości i poprawności wypłat wynagrodzeń Pracowników, zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne,

  • sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON,

  • prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,

  • wsparcie merytoryczne z obszaru płacowego i kadrowego dla kadry menedżerskiej,

  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Spółki,

  • proponowanie optymalizacji w zakresie procedur i narzędzi płacowo-kadrowych,

  • Zastępowanie Kierownika Działu.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w kadrach i płacach ,

  • doświadczenie w zakresie obsługi programu kadrowo płacowego,

  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy oraz Ubezpieczeń Społecznych

  • doświadczenie w zakresie rozliczania czasu pracy

  • praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • terminowość, bardzo dobra organizacja pracy,

  • proaktywne nastawienie– szukanie rozwiązań, informacji, budowanie relacji z Pracownikami i Menedżerami.

To oferujemy

  • elastyczność formy zatrudnienia,

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz jasne zasady premiowania,

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od ponad 13 lat,

  • dynamiczny rozwój zawodowy wynikający z rozwoju sieci,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, realny wpływ na rozwój organizacji,

  • nieformalny dress code, swobodna atmosfera wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów (kartę Edenred, pakiet medyczny Medicover i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

KS SPORT

KS SPORT polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w KS SPORT dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy