Oferta pracy

Zastępca Kierownika ds. logistyki

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

Największy w Radomiu dystrybutor glazury, ceramiki i armatury,
laureat głównej nagrody Salon Roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zapewnienie obsługi logistycznej działów handlowych i ciągłości dostaw do klientów,
  • przyjmowanie oraz przetwarzanie w systemie złożonych zamówień klientów,
  • zamawianie towarów od dostawców krajowych i zagranicznych,
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do wysyłki towaru, organizacja transportu
  • optymalizacja procesów logistycznych,
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
  • zapewnienie terminowości dostaw, przy zachowaniu optymalnych zapasów magazynowych,
  • kontrolowanie zamówień i dostaw,
  • przygotowanie analiz i raportów,
  • przyjmowanie i rozstrzyganie reklamacji,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie handlowej,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość programów klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • dobra organizacja, samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • progresywny system wynagrodzeń
  • profesjonalne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub do siedziby firmy ul. Warszawska 218, 26 - 600 Radom.

Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy