Oferta pracy

Zastępca kierownika ds. produkcji i magazynowania

DIASPOLIS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Diaspolis zajmuje się importem, przetwórstwem oraz sprzedażą półproduktów do przemysłu piekarniczego.

 Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział we wdrożeniu programu do zarządzania gospodarką magazynową (WMS)
  • analizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki i magazynowania
  • podejmowanie działań w zakresie poprawy produktywności, efektywności kosztów usprawniających procesy związane z magazynowaniem towarów, wysyłką i ich przyjmowaniem
  • planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów logistycznych (dostaw zewnętrznych, przyjęcia z produkcji, magazynowanie, transport)
  • organizacja i nadzorowanie obrotu paletowego
  • nadzór nad efektywnym zarządzaniem przestrzenią magazynową (wysoki skład)
  • współpraca negocjowanie warunków z dostawcami usług przewozowych
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP, wewnętrznych procedur  oraz przepisów przeciwpożarowych
  • nadzór nad utrzymywaniem porządku w obszarze produkcyjno magazynowym
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność analizowania oraz wdrażania systemu do zarzadzania gospodarką magazynową (WMS)
  • analityczne myślenie, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość przepisów BHP i PPOŻ

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DIASPOLIS SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Rzgowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DIASPOLIS SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Kruszowie przy ul. Szkolnej 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy